تور بالی

تور بالی تور جذاب، رویایی و استثنائی جزیره‌ بالی اندونزی، این تور لوکس با پرواز های مستقیم وغیر مستقیم در هتل‌های ۴ و ۵ ستاره تاپ توسط شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر برگزار میگردد. امیرکبیر مجری و چارتر کننده تور بالی با پرواز مستقیم و غیر مستقیم در ایران می باشد. قیمت تور بالی نسبت به هتل‌های انتخابی و همچنین صندلی‌‌های پرواز های مختلف متفاوت می‌باشد.

قیمت تور بالی

امیرکبیر چارتر کننده پرواز مستقیم تهران بالی در های سیزن میباشد. شما می توانید در فصول مختلف تور جزیره‌ بالی را به صورت سیستمی‌ از شرکت امیر کبیر سیر گیتی‌ رزرو و تهیه نمایید. با شماره 02175905000 تماس حاصل فرمایید. قیمت تور بالی با پرواز های مستقیم کمی بیشتر از پرواز های غیر مستقیم به بالی میباشد.


Warning: Creating default object from empty value in /home/aktourco/public_html/bali-tour.php on line 245
شب و روز
تومان


تور بالی یکی‌ از معروف‌ترین نقاط پر طرفدار برای گردشگران از سرتاسر جهان بشمار میرود. تور بالی جزیره‌‌ای در کشور اندونزی می‌باشد که به کوه‌های آتشفشانی و سواحل بینظیرش معروف است. درباره تور بالی نکات توریستی زیادی را می توان نام برد اما ساحل کوتا در بالی را باید حتما دید. ویزای بالی برای گردشگران ایرانی در سفارت ایران صادر میشود.

تور بالی با پرواز مستقیم

تور بالی برای اولین بار بعد از سه‌ دهه از تهران به بالی با پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان توسط شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر در تابستان ۱۳۹۶ صورت پذیرفت. انجام ۵ پرواز مستقیم در ۴ هفته و میزبانی از نزدیک به ۱۰۰۰ مسافر در مسیر تهران به بالی باعث افتخار امیر کبیر بوده است و مفتخریم تا در فصل‌های آتی نیز پرواز مستقیم تهران بالی را انجام دهیم.

تور بالی با پرواز غیر مستقیم

در فصل هایی از سال که تعداد مسافرین کمتر می‌باشد. پرواز تهران بالی از طریق قطار و یا مالزی انجام میشود. تور بالی با پرواز غیر مستقیم در تمام طول سال توسط شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر انجام میشود و مفتخریم تا مسافرین تور بالی را از این طریق همراهی نمائیم.

درباره تور بالی

تور جزیره بالی در کشور اندونزی در کنار استراحتی مطلوب شامل تفریحات و گردشهای متنوع نیز میباشد. تور بالی شامل صبحانه, بیمه مسافرتی, گشت خرید, گشت شهری است. ترانسفر فرودگاهی و لیدر ایرانی نیز به تور بالی اختصاص داده شده است. قیمت تفریحات و غذا در بالی بسیار مناسب و ارزان می باشد. از دیگر برنامه های تور بالی خرید لباس و کیف و کفش ارزان و با کیفیت می باشد.

درباره تور بالی

تور بالی نوروز 98

تور بالی با پرواز مستقیم ماهان در نوروز ۹۷ توسط شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر اجرا خواهد شد. شما میتوانید از هم اکنون برای این تور ثبت نام رایگان انجام دهید.

ثبت نام تور نوروز 98

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور بالی 3 * تور 7 شب و 8 روز - ویژه 11 اسفند - شروع نرخ تور از 8.390.000 تومان 02175905736
تور باکو 3 * تور 4 شب - ویژه 2 فروردین - شروع نرخ تور از 4.995.000 تومان 02175905736
تور دبی 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.500.000 تومان 02175905736
تور مسقط 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.865.000 تومان 02175905736
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر