تلفن تماس امیر کبیر - ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

يازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته

بزرگترین و معتبرترین رویداد تخصصی سالانه در حوزه صنعت گردشگری و صنایع وابسته با ما همراه باشید تا در اینباره بیشتر بدانید.

این مقاله درمورد ایران شهر تهران میباشد

برگزاری نمایشگاه بهترین راه به منظور شناسایی هر چه بیشترو بهبود ظرفیت ها و امکانات موجود در صنعت گردشگری می باشد که در کنار معرفی سوابق تاریخی و فرهنگی ، دستاورد های این صنعت نیز به شرکت کنندگان حاضر در این نمایشگاه بین المللی ارائه می گردد و هرساله صدها شرکت ، سازمان و تشکل مرتبط با صنعت گردشگري در آن حضور می یابند . نمايشگاه بين المللي گردشگري وصنايع وابسته تنها رويداد رسمي نمايشگاهي کشورمان در حوزه صنعت گردشگري و صنایع وابسته است که در تقويم سازمان جهاني گردشگري WTO به ثبت رسيده و مورد تأييد و توجه این سازمان می باشد.

زمان و محل برگزاری

يازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران از تاريخ 3 تا 6 بهمن ماه سال جاري در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار ميگردد .

شرکت کنندگان

در تمامی حوزه های مرتبط به گردشگری از جمله: آژانسها و شرکتهاي خدمات مسافرتي - خطوط هوايي ، دريايي، زميني و ريلي -هتلها و دهکده هاي توريستي - صنايع دستي و هنري - انواع تجهيزات سفر - انواع خودروهاي مسافربر - خدمات گردشگري الكترونيكي - بانکها و بيمه ها - رستورانها و قهوه خانه هاي سنتي -سازمانها و موسسات مرتبط با حفظ آثار باستاني و ميراث فرهنگي و بسیاری دیگر در این رویداد شرکت می کنند.

سخن آخر

ايران به جهت تنوع اقليمي و زيستي و با داشتن تاریخی چند هزارساله جزو 10 کشور برتر دنياست لازم به ذکر است که اين يک واقعيت ثابت شده و انکار ناپذير است که ورود گردشگر به هر کشوري ،مساوي با ورود ارز و اشتغالزايي در آن کشورمی باشد.

بازدهي اقتصادي ورود گردشگر به کشورها آنقدر بالاست که دربعضي ازکشورها صنعت گردشگري به اصلي ترين منبع کسب درآمدهاي ارزي تبدیل شده است. صنعت گردشگري به عنوان يکي از 3 صنعت مهم و درآمدزا پس از صنايع نفت و خودرو سازي قرار دارد هر چند که پيش بيني ميشود تا کمتر از دو دهه ديگر، از لحاظ درآمد زايي مقام نخست را به خود اختصاص دهد.

ليکن متاسفانه سهم ایران از این بازار جهانی و معرفي تمدن کهن خود در مقايسه با سایر کشور ها به خصوص کشور های همسایه بسیار کمتر بوده و گويي اهميت این صنعت ناديده گرفته شده است. پس بدین منظور لازم و ضروري است تا زمينه و امکان حضور در این صنعت هرچه بیشتر فراهم و عرضه گردد در این راستا شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی امیر کبیر با حضور در یازدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت گردشگري و صنایع وابسته به عنوان معتبر ترین و بزرگترین رویداد تخصصی در اين حوزه تلاش کرده است که با ارائه توانمندي ها و امکانات خود هم به عموم مردم و هم به موسسات دیگر و سازمانهاي مرتبط قدمی هر چند کوچک در جهت پیشرفت صنعت گردشگری ایران داشته باشد در نتیجه حضور شما عزیزان و سروران گرامی سبب شادی و افتخار مجموعه ما می باشد منتظر دیدارتان هستیم.

نویسنده : فریبافرقانی

جهت تهیه تور, بلیط و هتل تهران در ایران با امیر کبیر021759050 تماس بگیرید

مقاله يازدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته را با دوستان و مسافران خود به اشتراک بگذارید

facebook Twitter Google+ LinkedIn Telegram

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور بالی 3 * 7 شب و 8 روز - ویژه 4 اسفند - شروع نرخ تور از 8.300.000 تومان 02175905736
تور بانکوک + پاتایا 3 * ویژه 7 شب و 8 روز - 8 فروردین - شروع نرخ تور از 9.795.000 تومان 02175905736
تور پوکت 3 * 7 شب و 8 روز - ویژه 8 فروردین - شروع نرخ تور از 10.350.000 تومان 02175905736
تور گرجستان 3 * 3 شب و 4 روز - ویژه 6 بهمن - سروع نرخ تور از 1.270.000 تومان 02175905736

اطلاعات گردشگری

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر