مراکز خرید استانبول

اطلاعات مرکز خرید شهر استانبول کشور ترکیه. آدرس و امکانات مرکز خرید استانبول. Metrocity متروسیتی, Galleria گالریا, مرکز خرید اولیویوم, فروم استانبول, خیابان بغداد, نیستانسی, مرکز خرید کانیون, ایستینی پارک, آک مرکز, مرکز خرید جواهر

این مقاله درمورد ترکیه شهر استانبول میباشد

مراکز خرید یا همان مال‌ها در ترکیه و استانبول عمر و سابقه زیادی در تاریخ ندارند و شروع پیدایش آنها به اواخر سال‌های ۸۰ میلادی بر میگردند. اما در همان اوایل ترک‌ها با آغوشی باز از حضور و ساخت مراکز خرید استقبال نمودند. و هم اکنون تقریبا تمامی محله‌ها یک مرکز خرید را دا رخد جای نهادند. امروز شما میتوانید جذاب‌ترین و بزرگتیرن مرکز خرید را در شهر استانبول سراغ بگیرید. بیشترین مراکز خرید استانبول در محدوده تقسیم ساخته شده اند، این مراکز خرید به راحتی‌ به وسیلهٔ تاکسی، مترو و اتوبوس قابل دسترسی‌ میباشند. ساعت کاری مرکز خرید استانبول از ۱۰ صبح تا ۲۲ شب می‌باشد.

Cevahir Shopping Centre مرکز خرید جواهر

مرکز خرید جواهر با ساعت کاری ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب در خیابان بویوکدر استانبول در ۱۰ طبقه و با بیش از ۳۴۰ مغازه به همراه فروشگاه ها، تفریحات و با وجود رستوران ها، کافی شاپ‌ها و همچنین فست فود‌های متنوع یک محیط کامل و مناسب را برای خرید در استانبول فراهم آورده است. از برند‌های موجود در این مرکز خرید می‌توان به بنتون، ماسیمو دوتی، آدیداس، لیوایز، ریبوك، اسپریت، کانورس، دبنهامز، لیوایز، زارا، مانگو و ماسیمو‌دوتی و ... اشاره کرد.

میز اطلاعات، دستگاه خودپرداز، اتاق کودک، آسانسور معلولین، توالت معلولین، مسیر صندلی چرخ دار، چرخه بچه، کمد امانات، نمازخانه، دریافت مالیات، پارکینگ، اتاق بهداشت و درمان، تلفن، صرافی از دیگر خدمات مرکز خرید جواهر میباشد.

Akmerkez آک مرکز در استانبول

مرکز خرید اکمرکز در منطقهٔ اتیلر استانبول محله‌ بسیکتس و نزدیک به مرکز تجاری لونت و مسلک می‌باشد. این مرکز خرید چهار طبقه با بیش از ۲۵۰ فروشگاه با استفاده از خدمات حمل‌نقل رایگان وهوه استانبول به راحتی‌ قابل دسترسی‌ میباشند.

Istinye Park ایستینی پارک

ایستینی پارک استانبول واقع در منطقهٔ سریر استانبول می‌باشد. این مرکز خرید شامل فروشگاهی در بیرون از ساختمان، پشت بام‌های شیشه ای، و فضاهای سبز داخلی‌ می‌باشد. ایستینی پارک استانبول به منظور فراهم کردن فضای مناسب خرید خانواد‌گی مراکز تفیرهی برای کودکان نیز فراهم نعمده است. در کنار تمامی امکانات فراهم شدهد در این مرکز خرید وجود ۱۲ سینما نیز این مجموعه را کاملتر نموده است

Kanyon Shopping Mall مرکز خرید کانیون

مرکز خرید چهار طبقه دیگری در منطقهٔ فایننشال لونت استانبول به نام کنیون با ۱۶۰ فروشگاه و برند‌های معتبر جهانی‌ از دیگر مکان‌های دیدنی‌ در استانبول می‌باشد. کافه ها، رستوران ها، مرکز ورزشی و سالن‌های سینما از جمله امکانات این مجموعه در استانبول میباشند. در کانیون برند‌های لوکس و رستوران های جالب انتظار شما را میکشند. ۱۴۰ فروشگاه و ۹ پردهٔ سینما از جمله امکانات موجود در این مرکز خرید می‌باشند. تمامی قسمت‌های مرکز خرید کانیون از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب فعال میباشد. مکانی مناسب برای افراد معلول جهت عبور وتردد. صندلی چرخدار و پارکینگ‌های مخصوص به منظور تردد راحت تر افراد کم توان در این مجموعه درنظر گرفته شده است. اتاق کودکان و محل‌های بازی موجود، این مکان را به یک محل مناسب برای خانواده‌ها به منظور خرید در استانبول تبدیل نموده است.

ایستگاه لونت مترو و بویوکدر اتوبوس شما را به خیابان بویوکدر مرکز خرید کانیون میرسانند.

City’s سیتی

اگر شما با فشن و مد روز دنیا در ارتباط هستید، می‌بایست مرکز خرید سیتی را در نیستانسی استانبول تجربه نمایید. این مرکز خرید نیز چندین کافه و رستوران را در شهر استانبول به خود اختصاص داده. از دیگر امکانات این مرکز خرید پارکینگ ۲۴ ساعت می‌باشد.

Nisantasi نیستانسی

مرکز خریدی در محله‌ای که به نام خارجی‌ نشین‌ها معروف گشته، مردم استانبول مردمان این محله را به افرادی تحصیل کرده و با رده زندگی‌ بالاتری نسبت به دیگران می‌شناسند. این مرکز خرید به بازار فشن توجه ویژه‌ای کرده و میزبان توریست‌های خارجی‌ بسیاری می‌باشد. محصولاتی که در این مرکز خرید ارائه میشوند با توجه به برند‌های موجود از قیمت‌های نسبتا بالا اما مرتبط با برند‌ها بهره میگیرند.

Bagdat Caddesi خیابان بغداد

در قسمت آسیائی شهر استانبول و نزدیک به دریای مرمرا، این خیابان به طول ۱۴ کیمتر در مقام چهارم جهانی‌ مرسکز خرید امتیاز داده شده و از دیگر مکان‌های مناسب جهت خرید در شهر استانبول می‌باشد.

Forum İstanbul فروم استانبول

هرچیزی که شما دنبال آن باشید، به احتمال زیاد میتوانید در فروم استانبول آن را پیدا کنید. ۲۹۲ برند در فروم استانبول میزبان سلایق مختلف شما می‌باشد. تخفیف در اجناس این فروشگاه یکی‌ از خدماتی است که همیشه قابل مشاهده خواهد بود. این فروشگاه همانند فروشگاه‌های دیگر از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب فعال می‌باشد. سرگرمی‌های بی‌نظیری مثل ژوراسیک پارک و یک آکواریوم بزرگ جانوران آبزی دیدنی از دیگر خدماتی است که میتواند مرکز خرید فروم را به یک مقصد مناسب برای خرید و تفریح در استانبول تبدیل نماید.

Olivium Outlet Center مرکز خرید اولیویوم

این مرکز با ۱۱۸ مغازه، سالن تئاتر، سینما، بولینگ و محل بازی کودکان از دیگر مراکز خرید قابل توجه در استانبول می‌باشد که توریست‌های ترکیه را همواره میهمان خود مینماید. این مرکز خرید نیز با رستوران‌های خود قابلیت گذراندن زمان بیشتر و صرف اغذیه مناسب و ادامهٔ خرید را برای مسافرین مهیا ساخته است. ساعت کاریه فروشگاه اولیویوم از ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب می‌باشد.

Galleria گالریا

اولین مرکز خرید شهر استانبول، که تقریبا همه چیز در آن یافت میشود. این مرکز خرید در ساله ۸۰ میلادی ساخته شد. اگر در حال خروج از فرودگاه بودید و به چیزی احتیاج پیدا کردید، از تاکسی خود بخواهید شما را به گالریا ببرد.

Metrocity متروسیتی

یک مرکز خرید چهار طبقه دیگر با ۱۴۰ فروشگاه واقع در محله فاینانس و منطقهٔ لونت استانبول. این مرکز خرید با خط مترو ام۲ ایستگاه مشترک دارد.

جهت تهیه تور, بلیط و هتل استانبول در ترکیه با امیر کبیر02175905100 تماس بگیرید

مقاله مراکز خرید استانبول را با دوستان و مسافران خود به اشتراک بگذارید

facebook Twitter Google+ LinkedIn Telegram

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور بالی 3 * تور 7 شب و 8 روز - ویژه 11 اسفند - شروع نرخ تور از 8.390.000 تومان 02175905736
تور باکو 3 * تور 4 شب - ویژه 2 فروردین - شروع نرخ تور از 4.995.000 تومان 02175905736
تور دبی 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.500.000 تومان 02175905736
تور مسقط 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.865.000 تومان 02175905736
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر