ویزا شینگن

اطلاعات درباره مدارک مورد نیاز برای ویزا شینگن و شرایط سفر به اروپا منطقه شینگن. امیرکبیر مفتخر است ویزا شینگن متقاضیان را به صورت تضمینی ارایه دهد

اخذ ویزا شینگن

برای اخذ ویزا شینگن از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر بهره‌مند گردید. انجام مراحل اخذ ویزا شینگن از ابتدا تا پایان درخواست از جمله خدمات اخذ ویزا شینگن می‌باشد. اطلاعات درباره مدارک مورد نیاز برای ویزا شینگن و شرایط سفر به اروپا منطقه شینگن. امیرکبیر مفتخر است ویزای شینگن متقاضیان را به صورت تضمینی ارایه دهد

آفر ویژه تور اروپا و ویزا شینگن تضمینی

ورود VIP به سفارت، اخذ ویزا شینگن و تور مسافرتی‌ به اسپانیا و اتریش، با امیر کبیر تماس بگیرید ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰

وقت VIP سفارت

ورود به سفارت، اخذ ویزا شینگن و تور مسافرتی‌ به اسپانیا و اتریش VIP سفارت، با امیر کبیر تماس بگیرید ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰


Warning: Creating default object from empty value in /home/aktourco/public_html/schengen-visa.php on line 248
شب و روز
تومان

ویزا شینگن تضمینی

اخذ ویزا شینگن تضمینی ممکن است. در این روش شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر با پرداخت مبلغی به عنوان ضمانت بازگشت شما از کشور مقصد و همچنین ارائه دعوتنامه معتبر ویزا شینگن تضمینی را به شما ارائه میدهد.

منطقه شینگن و اعتبار ویزا شینگن

منطقه‌ای که شامل ۲۶ کشور اروپایی می‌باشد. کشور هایی که با یک ویزا شینگن میتوان به تمام آنها سفر کرد. نام منطقه و ویزا شینگن بعد از انجام قرار داد شینگن انتخاب گردید. این قرار داد شامل کشور‌های انگیلستان و جمهوری ایرلند نمی‌باشد.بعد از حملات تروریستی سال ۲۰۱۵ پاریس روادید شینگن در فرانسه و آلمان سختگیرانه شد.

ویزا تضمینی کانادا

برای دریافت ویزا کانادا حتما نیاز به یک مشاور خواهید داشت. انجام مراحل دریافت ویزا و مشاوره در تهییه مدارک را از ما بخواهید.

ویزا مولتی 5 ساله کانادا

دارنده ویزا مولتی 5 ساله کانادا مجاز به ورود و خروج در هر زمان و از هر مرزی خواهد بود. هنگام تقاضای ویزای مسافرتی، به جای ویزای تک ورودی Single-entry تقاضای ویزای چندگانه Multiple-entry بدهید. رای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویزا انگلستان

مشاوره کامل، انجام مراحل و در خواست‌های مورد نیاز به همراه تهیه مدارک مورد نیاز برای ویزا انگلستان را به متقزین گرامی‌ ارائه میدهیم.

پیکاپ پاسپورت

با توجه به اینکه برای دریافت ویزا نیزی به حضور فرد در سفارت نیست پاسپورت‌ها را از طریق پست‌های معتبر و اشخاص قابل اطمینان به سفارت‌ها تحویل و دریافت کرد. این اقدام را پیکاپ پاسپورت میگویند. امیرکبیر پیکاپ پاسپورا کانادا, پیکاپ پاسپورا انگلستان, پیکاپ پاسپورا آمریکا را برای شما عزیزان انجا میدهد.

اطلاعات درباره ویزا شینگن و منطقه شینگن را به اشتراک بگذارید

facebook Twitter Google+ LinkedIn Telegram

مدارک مورد نیاز ویزا شینگن

ویزای شینگن، پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار - دو قطعه عکس - اصل شناسنامه، پرینت حساب بانکی‌، سند ملکی‌، گواهی اشتغال به کار. برای کسانی که اولین بار ویزای شینگن دریافت میکنند امکان ویزا با اعتبار بیش از ۱۵ روز میسر نمیباشد. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته اند امکانپذیر میباشد.

وقت سفارت و ویزای شینگن

مفتخریم با ارائه خدمات ویزا و ارائه وقت سفارت به صورت VIP شما عزیزان را در انجام امور سفر به اروپا همراهی نمائیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره نحو دریافت وقت سفارت با شماره‌های 1815 و یا 02175905000 تماس حاصل نمایید.

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور بالی 3 * تور 7 شب و 8 روز - ویژه 11 اسفند - شروع نرخ تور از 8.390.000 تومان 02175905736
تور باکو 3 * تور 4 شب - ویژه 2 فروردین - شروع نرخ تور از 4.995.000 تومان 02175905736
تور دبی 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.500.000 تومان 02175905736
تور مسقط 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.865.000 تومان 02175905736
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر