تور آنتالیا

تور آنتالیا با پرواز مستقیم ترک و ایرانی. هتل‌های ۳ تا ۵ ستاره با خدمات کامل در آنتالیا ترکیه. تور آنتالیا شامل پرواز، ، هتل، گشت، ترانسفر، بیمه‌ و لیدر فارسی زبان می‌باشد. تور لحظه آخری آنتالیا به علت نبود نیاز به ویزا برای ورود به آنتالیا عمدتا به صورت روزانه موجود میباشد.

تور لحظه آخری آنتالیا 98

تابستان امسال نیز مفتخریم با ارائه تور آنتالیا به صورت سیستمی و تور آنتالیا لحظه آخری به مسافرین با پرواز های ایرانی و ترک به صورت چارتر و سیستمی در خدمت شما عزیزان می باشیم.


Warning: Creating default object from empty value in /home/aktourco/public_html/antalya-tour.php on line 251

شب و روز
تومان

تور آنتالیا لحظه آخری

امیر کبیر به علت داشتن پرواز‌های چارتر به شهر های ترکیه مخصوصا آنتالیا‌ و همچنین قرار داد با کارگزاران معتبر ترک در ترکیه امکان ارائه تور لحظه آخری آنتالیا را دارا می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۵۹۰۵۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

قیمت تور آنتالیا تابستان 99

امیرکبیر مجری تور و چارترکننده پرواز های آنتالیا بوده و به همین دلیل مجری ارزانتربن تور آنتالیا با بهترین پرواز های ترک و ایرانی در بهترین ساعات پروازی میباشد. قیمت تور آنتالیا تابستان 97 در شرکت مسافرتی امیرکبیر ارزانترین بوده و در عین حال ارائه دهنده پرواز های با کیفیت و هتل های تاپ در آنتالیا میباشد.

ویزا ترکیه

ویزا ترکیه، گردشگران ایرانی برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا نخواهند داشت، تور آنتالیا ترکیه شامل پرواز هتل بیمه‌ و ترانسفر می‌باشد که نیازی به ویزا ترکیه نخواهد داشت. لازم به ذکر است کمترین حد اعتبار پاسپورت برای سفر به ترکیه ۶ ماه می‌باشد.

تور آنتالیا پرواز مستقیم

پرواز به آنتالیا با انواع مختلف شرکت های هواپیمایی ترک از جمله اطلس گلوبال ، ترکیش، پگاسوس و سایر شرکت های هواپیمایی از جمله آذربایجان ایر، فلای دبی و ...انجام می شود ام نکته بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشید این است که این پرواز ها به صورت مستقیم و بدون توقف انجام نمی شود و در استانبول و یا شهرهای دیگر توقف می کند که همین امرسبب می شود که مسافران مدت زمان بیشتری در طول پرواز باشند و در هنگام توقف در مسیرهای میانی زمان زیادی را ازدست بدهند که هم سبب می شود از مدت زمان تورشان کم شود و هم خستگی زیادی را تحمل کنند. خبر خوب برای شما عزیزان این است که هواپیمایی اطلس گلوبال برای بار اول پروازهای مستقیم به آنتالیا را بدون توقف در طول مسیر ، برای ایام تابستان برنامه ریزی و اجرا می کند و خبر خوب مهم دیگر این است که هواپیمایی اطلس گلوبال مسافران خود را در فرودگاه اصلی آنتالیا AYT همراهی می کند و دیگر مسافران به فرودگاه های اطراف شهر برای پیاده و سوار شدن از هواپیما ، نمی روند و ترانسفر نمی شوند.

تور های لحظه آخری

آفر تور های لحظه آخری و ارزان امروز
تور بالی 3 * تور 7 شب و 8 روز - ویژه 11 اسفند - شروع نرخ تور از 8.390.000 تومان 02175905736
تور باکو 3 * تور 4 شب - ویژه 2 فروردین - شروع نرخ تور از 4.995.000 تومان 02175905736
تور دبی 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.500.000 تومان 02175905736
تور مسقط 3 * تور 3 شب - ویژه 10 اسفند - شروع نرخ تور از 3.865.000 تومان 02175905736
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre
Cinque Terre

شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر، ارائه دهنده و مجری تور‌های مسافرتی‌ خارجی‌، پرواز، هتل و اخذ ویزا شینگن به صورت تضمینی. 02175905809

تهران سعادت آباد بالاتر از میدان کاج عبقری دوم بلوار بهزاد شمالی مجتمع تندیس طبقه 1 واحد 7

فیسبوک امیرکبیر اینستاگرام امیرکبیر تلگرام امیرکبیر تویتر امیرکبیر یوتیوب امیرکبیر لینکدین امیرکبیر گوگل پلاس امیرکبیر