سفر به اتریش و اخذ ویزا شنگن

از میان خدمات شرکت مسافرتی‌ امیر کبیر تور اروپا و سفر به اتریش برای ورود به اروپا و اخذ ویزا شنگن به صورت تضمینی که توسط شرکت خدمات مسافرتی‌ امیر کبیر صورت می‌پذیرد را به شما پیشنهاد میدهیم. در این بخش شرایط ویزا شنگن حتی رجکتی‌ها را به شما معرفی‌ مینمائیم.

austria

اتریش چگونه کشوری است

اتریش یک کشور آلمانی زبان در اروپای و وین پایتخت اتریش می باشد. حکومت اتریش بعد از جنگ جهانی دوم به جمهوری فدرال تبدیل شد. صدر اعظم و رئیس‌جمهور این کشور توسط مردم انتخاب می‌شود. اغلب ساکنان این کشور مردمانی دوست داشتنی بوده و هر شخصی به فرهنگ آنان علاقه مند می شود. این کشور به عنوان مهد نقاشی یا موسیقی خوانده می شود. واحد پول اتریش یورو می باشد.

Antalya Flight

اخذ ویزا تضمینی شنگن

ویزا تضمینی شنگن یک شعار تبلیغاتی نیست و یک پروسه دریافت ویزا می‌باشد. به این تربیت شرکت معتبر مسافرتی‌ با پرداخت وجه کثیر و قابل توجهی در کشور مقصد و مسدود کردن آن به عنوان تضمین بانکی برای بازگشت مسافران خوب به کشور مبدا درخواست ویزا مینماید. امیر کبیر مفتخر است با انجام این امر مهم خدمات ویزا شنگن تضمینی ا به مسافران وفادار خود ارائه دهد. درخواست برای این نوع ویزا حتی رجکتی ‌های قبل را نیز شامل میشود.


Warning: Creating default object from empty value in /home/aktourco/public_html/austria/index.php on line 376
شب و روز
تومان

Austria Hotels

مدارک مورد نیاز ویزا شنگن

ویزای شنگن، پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار - دو قطعه عکس - اصل شناسنامه، پرینت حساب بانکی‌، سند ملکی‌، گواهی اشتغال به کار. برای کسانی که اولین بار ویزای شنگن دریافت میکنند امکان ویزا با اعتبار بیش از ۱۵ روز میسر نمیباشد. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزای شنگن در پاسپورت خود داشته اند امکانپذیر میباشد.

چند توصیه و پیشنهاد برای اخذ ویزا تضمینی شنگن

  • فقط با دعوت نامه معتبر وارد سفارت شوید
  • هتل خود را حتما به میزان روز‌های ذکر شده در فرم ویزا تهیه نمائید
  • بلیط رفت و برگشت خود را با روز‌های ذکر شده برای هتل هم زمان تهیه نمائید
  • بیمه مسافرتی‌ را برای خود قبل از ورود به سفارت تهیه نمائید
  • حتما از یک مشاوره حرفی‌ در زمین ویزا شنگن راهنمائی حضوری بخواهید