سفر به مالزی

مالزی کشوری در آسیای جنوب شرقی که شامل قسمت هایی جزیره مالایا و جزیره بورنئو را نیز در بر دارد. جنگل ها و سواحل زیادی را در مالزی شاهد خواهید بود. پایتخت کشور مالزی کوالالامپور است که مقصد بیشتریت توریست ها به کشور مالزی می باشد. مناطق خرید شلوغی مانند Bukit Bintang و آسمان خراش ها مانند برج های دوچرخه پتروناس 451 متری از معروفترین تجارب در سفر به مالزی محسوب میشود. شهرهای زیاد، آشپزی های متنوع، سواحل زیبا، جزیره های رویایی و پارک های ملی با جنگل های پر از حیات وحش را در سفر به مالزی شاهد خواهید بود.

Malaysia

کوالالامپور

پایتخت کشور مالزی و مقصد اول توریست ها کوالالامپور میباشد. شهری با دو نوع معماری متفاوت از برج هایی که آسمان را خراشیدند تا ساختمان های سنتی و مذهبی را در سفر به شهر مالزی شاهد خواهید بود. این شهر در کنار معماری معروف خود بازاری مناسب را در زمینه پوشاک و لوازم برقی نیز برای گردشگران مهیا نموده است.

بازدید از برج های PETRONAS

برج های دو قلو کوالالامپور یا همان برج های PETRONAS زمانی بلندترین برج منطقه بودند و هم اکنون نیز به عنوان بلندترین برجهای دو قلو در جهان معرفی میشوند. این برج ها به وسیله یک پله هوایی به یکدیگر متصل شده اند.

پارک ملی عبدالرحمان

بازدید از مجموعه پنج جزیره که به عنوان پارک ملی عبدالرحمان شناخته میشود. جزیره هایی وشیده شده از درختان کهن و لبالب ساحل های زیبا. در این پارک استفاده از انواع تفریحات آبی را در سفر به مالزی تجربه خواهید نمود. جنگل ها، پارک ها و سواح زیادی را در سفر به مالزی تجربه خواهید مرد.

بازدید از شهر چینی ها

قریبا مثل تمامی پایتخت‌های دیگر در شهر کوالالامپور نیز شهر چینی‌‌ها وجود دارد. Chinatown در خیابان Petaling در شهر کوالالامپور واقع شده است. این منتاق همیشه زنده و برنامه‌های شاد میزبان مسافران است.

ویزا مالزی

برای مسافران ایرانی که با پاسپورت کشور ایران به مالزی سفر میکنند در فرودگاه مقصد ویزا 14 روز به آنها ارائه میگردد. البته باید توجه داشته باشید که پاسپورت شما بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد.

Malaysia Flight

هتل ها در مالزی

خدمات هتل در کشور مالزی و شهر کوالالامپور متفاوت میباشد. کمترین خدمات هتل ها در مالزی شامل اتاق به همراه صبحانه می باشد. این خدمات نسبت به هر هتل متفاوت بوده و تا سقف U-ALL ارتقا میابد

Malaysia Hotels

چند توصیه و پیشنهاد برای سفر به مالزی

  • اگر از مغازه های کنار خیابان یا بازارهای شبانه خرید می کنید، می توانید از مهارت های چانه زنی خود خوب استفاده کنید.
  • برای پرداخت در فروشگاه ها میتوان از کارت اعتباری استفاده نمود اما در بازار های شبانه حتما پول نقد همراه داشته باشید
  • سعی کنید از ترانسفر های تور یا هتل استفاده کنید. تاکسی های کوالالامپور نام خوشی زا در اخلاق و انصاف به دوش نمیکشند.